[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (grudzień 2016)

Autor:

Komisja obradowała w grudniu dwukrotnie zajmując się przede wszystkim dwoma skargami na działanie wójta. Pierwsza z nich dotyczyła  problemu związanego przede wszystkim z nieruchomością mieszkańców wschodniej części Suchego Lasu, którzy sformułowali 11 zarzutów wobec pracy wójta oraz podległych mu urzędników. Sprawa miała charakter wielowątkowy i była bardzo skomplikowana. Komisja pracowała nad nią prawie rok, chcąc dogłębnie zbadać problem. Ostatecznie, po dokonaniu wnikliwej analizy, rekomendowano Radzie Gminy uznanie skargi za bezzasadną.

W trakcie procedowanie jest skarga złożona przez przedsiębiorcę – kontrahentkę gminy podczas Dni Gminy Suchy Las zorganizowanych w 2015 r. Rzecz dotyczy, zdaniem wnoszącej skargę, niesłusznie nałożonego mandatu przez Straż Gminną za rzekomo nieprawidłowo zaparkowany samochód dostarczający towar do przyczepy handlowej.

Lista Publikacji Ogólnogminnych