[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (październik 2016)

Autor:

Komisja kontynuowała kontrolę referatu promocji. Rozpoczęła się też kontrola niezwykle kontrowersyjnej inwestycji – budynku filii szkoły podstawowej przy ul. Konwaliowej w Suchym Lesie. Przypomnijmy, że wielu mieszkańców kwestionuje zarówno lokalizację jak i sposób finansowania tej inwestycji.

Chociaż nie sformułowano jeszcze wniosków pokontrolnych, to działania komisji wzbudzają daleko idącą nerwowość. W gminnych mediach publikuje się anonimowe, ordynarne oszczerstwa godzące w moje dobre imię, cześć oraz wizerunek. Po tygodniu informacje te wstydliwie się usuwa, przyznając, że faktycznie naruszały dobra osobiste. Te żenujące, manipulatorskie i nieodpowiedzialne zachowania są charakterystyczne dla działań służb z czasów słusznie minionych. Świadczą one jednak o właściwym kierunku i sposobie działania Komisji Rewizyjnej.

Wszystkim mieszkańcom dziękuję za okazywane wsparcie. Obiecuję, że Komisja będzie kontynuować swoją pracę w sposób konsekwentny, obiektywny i rzeczowy. Z pewnością nie poddam się żadnym naciskom i nie dam się zastraszyć. Wobec osób wywierających na mnie presję, jako na przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, będę podejmował działania zmierzające do zgłoszenia faktu popełnienia przestępstwa oraz ścigania jego sprawcy.

Lista Publikacji Ogólnogminnych