[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (wrzesień 2016)

Autor:

We wrześniu Komisja Społeczna zebrała przekazane wójtowi wnioski do budżetu gminy na 2017 rok.

  • Chludowo: budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy gmachu Biblioteki, skuteczne odwodnienie budynku Biblioteki, remont Starego Baru, odwodnienie placu zabaw przy Przedszkolu na ulicy Kościelnej.
  • Suchy Las: zabezpieczenie boiska przy ulicy Konwaliowej przed przedostawaniem się wody opadowej, usunięcie małych kamyków z linii ogrodzenia boiska, zakup działki – rejon ulicy Szkółkarskiej na  teren rekreacyjny.
  • Biedrusko: kort tenisowy – wyrównanie spadku terenu przy końcu kortu, łapacz piłki do boiska koszykówki, budowa boiska trawiastego do piłki nożnej.
  • Zielątkowo: wykończenie monitoringu placu zabaw.
  • Złotkowo: remont szatni klubowych.

Lista Publikacji Ogólnogminnych