Budżet Suchego Lasu 2017 przyjęty!

Dziś, tj. 19 grudnia 2016 r. ok. godziny 17.30 w sali sesyjnej OCTPOPUSA rozległy się brawa. Był to wiadomy znak, że radni Rady Gminy uchwalili budżet dla Suchego Lasu na 2017 rok. Obrady trwały ponad 5 godzin. Dyskusja, poprzedzona pracami w komisjach stałych, miała charakter merytoryczny i koncentrowała się wokół spraw dla mieszkańców niezwykle istotnych.

Dla naszej koalicji INICJATYWA MIESZKAŃCÓW – GMINA RAZEM najważniejsze kwestie budżetowe stanowią  inwestycje drogowo – kanalizacyjne oraz niektóre zadania społeczne.

Serdecznie dziękujemy za współpracę przy kreowaniu budżetu naszym „politycznym” konkurentom, władzom gminy, przedstawicielom jednostek pomocniczych, a także wielu mieszkańcom. Wasz głos był dla nas słyszalny, a Wasze opinie były dla nas źródłem refleksji.

Wkrótce szczegóły!