[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Suchary w drodze po Puchar Polski!

Autor:

Nasza najlepsza drużyna piłkarska – Suchary Suchy Las  w środę 19.10.2016 r. odniosła spektakularny sukces wygrywając 4:0 z wyżej notowanym Pelikanem Niechanowo. Wynik zapewnił nam historyczny awans naszego zespołu do 1/8 finału Pucharu Polski!

Kibice nie zawiedli! Wsparliśmy nasz  zespół. Na plac gry obie jedenastki wyprowadzili  młodzi piłkarze z rocznika 2007. Ponadto w przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych dla kibiców z fajnymi nagrodami ufundowanymi przez sklepu internetowy Sucharów oraz Zarządu Osiedla Suchy Las.

Nasze stowarzyszenie reprezentowali: radny Michał Przybylski oraz przewodniczący Zarządu Osiedla Złotniki – Osiedla – Grzegorz Słowiński.

2016_grzegorz_michal

Lista Publikacji Ogólnogminnych