Magazyn Sucholeski po raz kolejny doceniony

W drugiej połowie czerwca 2016 r., na zaproszenie europosła Adama Szejnfelda Parlament Europejski w Brukseli odwiedziła delegacja dziennikarzy z Polski. Wśród zaproszonych była p. red. Agnieszka Łęcka – szefowa Magazynu Sucholeskiego. Zaproszeni dziennikarze mieli okazję zapoznać się z działalnością instytucji unijnych.

2016_bruksela

Fot. http://www.szejnfeld.pl/index.php/komunikaty/delegacja-wielkopolskich-dziennikarzy-w-brukseli/

Wkrótce po powrocie z Brukseli p. red. Agnieszka Łęcka została zaproszona na sesję Rady Gminy Suchy Las. Przed oficjalnym otwarciem posiedzenia XIX Sesji Rady Gminy, przewodnicząca Małgorzata Salwa-Haibach wręczyła p. Agnieszce Łęckiej list gratulacyjny.

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie Magazyn Sucholeski otrzymał prestiżową nagrodę „Dziennikarskie Koziołki”. Ponadto Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego „Sucholeski Magazyn Mieszkańców Gminy” nominowało do nagrody Konsumenckiego Konkursu Jakości „NAJLEPSZE W POLSCE – THE BEST IN POLAND” za rzetelne i profesjonalne przedstawienie informacji i wydarzeń w gminie Suchy Las społeczeństwu. Nic więc dziwnego, że Rada Gminy właśnie to medium wybrała do prezentowania mieszkańcom prac Rady Gminy Suchy Las.

Serdecznie gratulujemy!