[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie na wysypisku śmieci

Autor:

Jutro, tj. 2 lutego br. na trenie wysypiska śmieci o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z Dyrekcją Zakładu Zagospodarowania Odpadów sp. z o.o. Będzie również wójt Grzegorz Wojtera, Zarząd Osiedla Suchy Las Wschód oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Ekologicznego Mieszkańców Suchego Lasu.

Spotkanie ma charakter otwarty – zaproszeni są  wszyscy zainteresowani!

Lista Publikacji Ogólnogminnych