[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

II Sesja Rady Gminy Suchy Las

Autor:

Podczas II Sesji Rady Gminy Suchy Las utworzono 5 komisji:

  1. Komisja Rewizyjna – zadania określone są ustawowo. Przewodniczący – Grzegorz Łukszo (Gmina Razem).
  2. Komisja Finansowo – Budżetowa i Rozwoju Gospodarczego (sprawy dotyczące finansów i budżetu Gminy, sprawy z zakresu planowania przestrzennego, gospodarowania gruntami i rozwoju gospodarczego). Przewodniczący – Dariusz Matysiak (Gmina Razem).
  3. Komisja społeczna (sprawy gminy w zakresie oświaty, kultury, sportu, opieki społecznej i zdrowotnej. Współpraca ze stowarzyszeniami oraz z gminami partnerskimi). Przewodniczący – Krzysztof Pilas (Gmina Razem).
  4. Komisja Komunalna i Ochrony środowiska (sprawy komunalne, gospodarka ściekowa i ochrona środowiska naturalnego, gospodarka odpadami, utrzymanie zieleni,  rolnictwo i melioracje). Przewodniczący – Agnieszka Targońska (Gmina Razem).
  5. Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego (sprawy gminy w zakresie bezpieczeństwa obywateli i ruchu drogowego wraz z likwidacją zagrożeń środowiskowych). Przewodniczący – Włodzimierz Majewski (Inicjatywa Mieszkańców).

Na wniosek Klubu Radnych Gmina Razem oraz radnych Inicjatywy Mieszkańców ograniczono ilość miejsc w komisjach z 33 (poprzednia kadencja) do 30 w obecnej kadencji. Przyniesie to realne oszczędności w budżecie Gminy w 2015 r. z powodu zmniejszenia wypłat z tyt. diet radnych. Ustalono, że każdy radny będzie pracował w 2 komisjach.

E28A1007

E28A1120

E28A1082

E28A1107

Lista Publikacji Ogólnogminnych