[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Co się dzieje z nowym budynkiem Centrum Kultury w Suchym Lesie?

Autor:

Od dłuższego czasu było wiadomo, że coś złego dzieje się z nowym budynkiem Centrum Kultury w Suchym Lesie. Władze Gminy tłumaczyły, że powodem zawilgocenia nie jest wada budowlana czy wysoki poziom wód gruntowych. Na moją prośbę, na ostatnim posiedzeniu Komisji Oświaty, Kultury i Sportu  radni mogli obejrzeć wspomniane piwnice. Okazało się, że rzeczywistość przerosła nawet najbardziej pesymistyczne wyobrażenia. To, co zobaczyliśmy było przerażające: zerwane nowe posadzki, zawilgocone pomieszczenia, wilgoć sięgająca już kondygnacji naziemnych. W związku z powyższym, podczas ostatniej sesji Rady Gminy Suchy Las złożyłem interpelacje w sprawie katastroficznego stanu technicznego nowego budynku Centrum Kultury. O tej niezwykle bulwersującej sprawie będziemy informować na bieżąco.


Odpowiedź wójta na interpelację. Czytaj …

 

Lista Publikacji Ogólnogminnych