[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (sierpień 2016)

Autor:

W sierpniu Komisja sformułowała protokół z kontroli remontów placówek oświatowych w 2015 r. Wprowadzono drobne poprawki edytorskie i protokół jednogłośnie zatwierdzono. Po podpisaniu protokołów przez kierowników kontrolowanych jednostek, zgodnie z regulaminem Komisji Rewizyjnej zostaną sformułowane wnioski pokontrolne.

Podczas posiedzenia przedyskutowano i zaplanowano prace Komisji w drugiej połowie 2015 r. Najbliższa kontrola dotyczyć będzie pracy zespołu redakcyjnego Gazety Sucholeskiej w odniesieniu do rzetelności przekazywanych informacji.

Lista Publikacji Ogólnogminnych