Komisja Rewizyjna (marzec 2015)

Komisja Rewizyjna nie obradowała w miesiącu marcu. Członkowie komisji z Klubów: Gmina Razem oraz Inicjatywa Mieszkańców uczestniczyli w specjalistycznym szkoleniu zorganizowanym przez  Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych w Rawiczu. Dotyczyło ono roli i znaczenia komisji rewizyjnej w jednostkach samorządu terytorialnego, a także planowania pracy komisji rewizyjnej.

W najbliższym czasie prace komisji koncentrować się będą na kontroli wykonania budżetu za rok 2014 oraz na rozwiązywaniu spraw bieżących, które należą do kompetencji komisji.

Grzegorz Łukszo
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej