[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zaproszenie do programu TVP INFO na temat zanieczyszczenia Strzeszynka

Autor:

W najbliższy poniedziałek 16 maja 2016 r. o godzinie 17.30 TVP Info wyemituje program „To jest temat” dotyczący stanu wód w jeziorze Strzeszynek. Udział wezmą przedstawiciele Urzędu Miasta Poznania oraz Urzędu Gminy w Suchym Lesie.

Program będzie realizowany na żywo. Redakcja zaprasza do udziału zainteresowanych mieszkańców. Im większa grupa ludzi – tym dobitniej zostanie pokazane, że jest to problem ważny dla lokalnej społeczności i miłośników przyrody.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Panem Jerzym Juszczyńskim, prezesem Polskiego Klubu Ekologicznego, pod adresem jerzyju@op.pl

 

 

 

Lista Publikacji Ogólnogminnych