[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat Terapii Zajęciowej

Autor:

Podczas październikowej sesji Rady Gminy Suchy Las, z inicjatywy radnych koalicji INICJATYWA MIESZKAŃCÓW – GMINA RAZEM przyjęto jednogłośnie zapis w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Suchy Las o utworzeniu przy nowej siedzibie ZGK Sp. z o.o. warsztatu terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych.

Celem takiego warsztatu jest wspomaganie rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz stwarzanie im możliwości pozyskania lub przywracania umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia. Cieszymy się, że nasz pomysł poparli też pozostali radni. Mamy nadzieję, że WTZ wkrótce powstanie, ponieważ zabiegają o to od dawna rodziny osób niepełnosprawnych. Byłby to jedyny tego typu obiekt w gminie.

Obecnie trwa akcja informacyjna.

2017_ogłoszenie

Gazeta Sucholeska Nr 02 (166) Luty 2017

 

Lista Publikacji Ogólnogminnych