[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (luty 2017)

Autor:

W lutym Komisja Społeczna wizytowała kolonie zimowe zorganizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Radnych interesowały warunki pobytu uczestników oraz  program kolonii. Wakacje dla dzieci zostały zorganizowane nie tylko w Suchym Lesie, gdzie uczestniczyło 60 dzieci, ale również w innych miejscowościach naszej gminy. W Złotkowie ferie zimowe spędzało 37 dzieci, w Golęczewie – 33, w Chludowie – 20, a w Biedrusku –  21.

Dzieci  korzystały z bardzo bogatego programu. Nie można było mieć zastrzeżeń, co do bezpieczeństwa uczestników –  opiekę nad najmłodszymi mieszkańcami  sprawowała doświadczona  kadra pedagogiczna składająca się z 14 wychowawców i  5 kierowników. W wizytacji uczestniczyły: p.  K. Dzioch – zastępcą dyrektora OPS oraz redaktor naczelna Gazety Sucholeskiej p. B. Stachowiak.

Członkowie Komisji pozytywnie zaopiniowali też uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Suchy Las do nowego ustroju szkolnego.

Lista Publikacji Ogólnogminnych