[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

XIX Rajd Rowerowy im. W. Bogusławskiego – 17 maja 2015 r.

Autor:

Jak co roku, mieliśmy okazję uczestniczyć w Rajdzie Rowerowym im. W. Bogusławskiego. Pogoda wspaniała, frekwencja znakomita, organizacja wzorowa! Czy trzeba czegoś więcej, żeby doskonale spędzić niedzielne przedpołudnie? Podziękowania od uczestników dla Państwa Głowackich oraz p. Dyrektor CKiBP Urszuli Habrych. Dobra robota!

20150517_111427[1]

Członkowie Stowarzyszenia Gmina Razem (Przybylski, Matysiak, Łukszo) podczas przerwy w podróży

20150517_111539[1]

Frekwencja na medal!

20150517_115544[1]

Radni Dariusz Matysiak i Grzegorz Łukszo przed wjazdem do Biedruska

Lista Publikacji Ogólnogminnych