[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Konsultacje w sprawie mpzp – Biedrusko – rejon Rowu Północnego.

Autor:

Dziś, w imieniu Klubu Radnych Inicjatywa Mieszkańców Gmina Razem złożyłem do Biura Rady Gminy projekt uchwały w sprawie konsultacji dotyczących mpzp Biedrusko – rejon Rowu Północnego. Jednocześnie informuję, że po wielu sygnałach od naszych czytelników, mając na uwadze troskę i wrażliwość Mieszkańców o stan środowiska, zwłaszcza w kontekście sprawy sucholeskich lip, wniosę do tego projektu stosowną autopoprawkę rozszerzającą konsultację o Mieszkańców całej naszej gminy.

Jednak, żeby zapewnić  możliwość uczestniczenia w tych konsultacjach przede wszystkim Mieszkańcom Biedruska, będziemy wnioskować, żeby odbyły się one w miejscowości Biedrusko.

Liczymy na poparcie naszego wniosku przez pozostałych radnych.

Wniosek

 

Lista Publikacji Biedrusko