[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Konsultacje z mieszkańcami Biedruska

Autor:

W imieniu Klubu Radnych Inicjatywa Mieszkańców Gmina Razem, dziś tj. 16.09.2020 r. przesłałem pani Przewodniczącej Rady Gminy Suchy Las wniosek o wprowadzenie do porządku obrad XXIV sesji Rady Gminy Suchy Las w dniu 24.09.2020 r. projektu uchwały w sprawie konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Biedrusko – rejon Rowu Północnego z mieszkańcami Biedruska. Pismo w wersji papierowej pozwolę sobie złożyć w dniu jutrzejszym.

Czytaj cały projekt uchwały wraz z uzasadnieniem …

Klub nasz tworzą radni:

Michał Przybylski – przewodniczący
Zbigniew Hącia
Włodzimierz Majewski
Grzegorz Słowiński

2020_konsultacje_biedrusko

 

Lista Publikacji Biedrusko