[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Ścieżka rowerowa Radojewo – Biedrusko

Autor:

Trwa budowa ścieżki rowerowej od Biedruska do Łysego Młyna. Obecnie realizowany jest I etap – od Łysego Młyna do Poznania (Radojewa). Postępy prac widać każdego dnia. Niestety nie odbywa się to bez przeszkód technicznych. Podczas ostatniego posiedzenia Komisji Komunalnej i Ochrony Środowiska radni zaobserwowali, że część drogi powiatowej prowadzącej do Biedruska jest podmywana i się osuwa. Mam nadzieję, że służby, które są za to odpowiedzialne podejmą szybko interwencję, aby nie doszło do tragedii.

2017_04_r_b1

 

2017_04_r_b9

2017_04_r_b_10

2017_04_r_b_11

2017_04_r_b_14

Lista Publikacji Biedrusko