[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Podziękowania dla Mieszkańców Biedruska

Autor:

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Biedruska,

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za poparcie, jakiego udzieliliście nam w wyborach samorządowych. Wynik wyborczy jaki uzyskaliśmy motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania w działalność na rzecz naszej miejscowości i ludzi, którzy tu mieszkają. Dołożymy wszelkich starań, aby swoją ciężką pracą zasłużyć na zaufanie również tych osób, które nie oddały na nas głosu.

Na koniec pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom, które swoją bezinteresowną pomocą i dobrym słowem nas wspierały. Wspólne działania pomogły nam zrobić wiele, ale jeszcze więcej przed nami, dlatego też nadal potrzebujemy Waszego wsparcia!

Darek Matysiak
Grzegorz Łukszo

Lista Publikacji Biedrusko