[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Czy mieszkańcy Biedruska doczekają się w końcu otwarcia placówki pocztowej?

Autor:

Podczas ostatniej sesji RG (26.05 br.) złożyłem trzecią już interpelacją odnośnie poczty w Biedrusku (kliknij aby powiększyć).

poczta_int_VI_2015

Niestety Wójt po raz kolejny nie odpowiedział na nią precyzyjnie (kliknij aby powiększyć).

poczta_odp_VI_2015
Spodziewając się takiego rozwoju wypadków wystosowałem maila do Poczty Polskiej S.A. W odpowiedzi uzyskałem informację, z której wynika, że placówka pocztowa prawdopodobnie zacznie działać do września br.

Czy tak będzie rzeczywiście? Trudno powiedzieć. Jednak po tym jak Wójt podawał już rożne daty otwarcia placówki bardziej skłaniam się aby zaufać Poczcie…

(kliknij aby powiększyć)

 poczta list

Lista Publikacji Biedrusko