[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

W Biedrusku wiedzą jak pozyskać środki na działalność integracyjną

Autor:

Z radością informujemy, że stowarzyszenie „Zamek” otrzymało dofinansowanie ze środków w ramach II edycji Konkursu Mikrodotacji „Wielkopolska Wiara”.

Już niebawem rozpoczynamy prace – między innymi wolontariat młodzieżowy i Andrzejki dla dzieci i młodzieży. Otrzymaliśmy maksymalną ilość punktów – w ocenie ekspertów nasz projekt był najlepszy: http://www.pisop.org.pl/aktualnosci-o-mikrodotacjach/1279-wyniki-oceny-merytorycznej-konkursu-mikrodotacji-wielkopolska-wiara-ii-edycja-2015

 

 

 

Wyniki oceny merytorycznej Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara – II edycja 2015

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu listę projektów, które uzyskają dofinansowanie w ramach II edycji Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara.

Zwycięzcom Gratulujemy

Lista Publikacji Biedrusko