Radny Dariusz Matysiak wśród zasłużonych krwiodawców

13 października br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu odbyła się podniosła uroczystość uhonorowania najbardziej zasłużonych krwiodawców z Powiatu Poznańskiego. Wśród wyróżnionych osób znalazł się radny Klubu Gmina Razem Dariusz Matysiak.

Serdecznie gratulujemy, bowiem trudno sobie wyobrazić bardziej szlachetną ideę ratowania  ludzkiego życia niż poprzez oddawanie cząstki siebie – własnej krwi.

20151013_152351

Z Klubu HDK PCK Błękitna Kropelka zostali uhonorowani również Rafał Górniaczyk, Piotr Konieczny oraz Prezes Paweł Kolosza.

20151013_175246

Korzystając z okazji wszystkich potencjalnych krwiodawców serdecznie zachęcamy do działania https://krwiodawcy.org/droga-dawcy

W razie pytań prosimy o kontakt z prezesem Pawłem Kolasza.

Lista Publikacji Biedrusko