Wóz strażacki i zabytkowa sikawka poświęcone!

Niezwykle miła uroczystość w Golęczewie. Tamtejsza Ochotnicza Straż Pożarna otrzymała nowoczesny, średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Koszt zakupu samochodu to 875.880 zł, z czego aż 700.704 zł pochodzi z dotacji, a pozostała część dołożona została z budżetu gminy Suchy Las. Odrestaurowano też starą, zabytkową strażacką sikawkę. Oba pojazdy poświęcono. Na uroczystości obecni byli między innymi: wiceprzewodniczący Rady Gminy Suchy Las – Zbigniew Hącia oraz radni klubu Gmina Razem: Dariusz Matysiak i Michał Przybylski.

20151018_151028[1]