[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkanie przedwyborcze w Golęczewie

Autor:

Wieczorem, 4 listopada br. we wtorek odbyło się spotkanie ugrupowania Zgoda i Rozwój z mieszkańcami Golęczewa. Po przedstawieniu kandydatki do Rady Gminy  i jej krótkim wystąpieniu lansował się już tylko p. Wójt. Obietnicom nie było końca: nowa szkoła, nowe drogi, kanalizacja, samochód strażacki itp. Jak na najbardziej zadłużoną gminę w regionie, to sporo. Niestety, p. Wójt nie powiedział skąd na to wszystko weźmie pieniądze. Tymczasem, z wystąpienia przedstawiciela komitetu Gmina Razem dowiedzieliśmy się, że wójt odebrał mieszkańcom  Golęczewa kwotę 20.000 zł rocznie na realizację zadań lokalnych. To jedyny konkret z tego zebrania. Niestety, po zebraniu został zniszczony i zerwany jeden z banerów przestawiających kandydatów KWW Gmina Razem …