[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Maseczki ochronne dla seniorów

Autor:

Klub Radnych Inicjatywa Mieszkańców Gmina Razem zwraca się z prośbą o przekazywanie informacji o osobach potrzebujących maseczki ochronne, które będą dystrybuowane począwszy od następnego tygodnia na terenie gminy Suchy Las:

Michał Przybylski – michal.przybylski@suchylas.pl
+48 537 333 131

Grzegorz Słowiński – grzegorz.slowinski@suchylas.pl
+48 602 618 249

Dystrybucja rozpocznie się od miejscowości Jelonek, Złotniki, Złotkowo oraz Chludowo.

2020_maseczki_seniorzy

Lista Publikacji Jelonek