[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Finansowo-Budżetowa i Rozwoju Gospod. (grudzień 2017)

Autor:

Komisja obradowała dwukrotnie. Podczas pierwszego posiedzenia – 4.12.br.  Komisja zajmowała się opiniowaniem wniosków Komisji Stałych do budżetu gminy w 2018 r. Członkowie komisji sformułowali też swoje wnioski. Najwięcej wniosków, w imieniu klubów Inicjatywa Mieszkańców – Gmina Razem, złożył radny Michał Przybylski. Każdy wniosek był przedyskutowany w gronie radnych oraz pracowników Urzędu Gminy.

Na kolejnym posiedzeniu – 11.12.br.  Komisja wysłuchała też przybyłego na posiedzenie mieszkańca gminy w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejon ulicy Jagodowa – Rolna w Suchym Lesie. Następnie pozytywnie zaopiniowano projekty uchwał na najbliższą sesję: uchwałę w sprawie mpzp Chludowo – rejon ulicy Golęczewskiej, w sprawie przystąpienia do sporządzenia mpzp Złotkowo – Południe oraz uchwałę zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na rok 2018. Negatywnie natomiast zaopiniowano uchwałę zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Suchy Las na 2017 rok, w której zaproponowano przesunięcie o kolejny rok zadania – przebudowa skrzyżowania ul. Obornicka/ Nektarowa z bezpiecznym prawo i lewoskrętem na Osiedle Grzybowe.

Lista Publikacji Ogólnogminnych