[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (listopad 2016)

Autor:

Komisja kontynuowała kontrolę referatu promocji w zakresie informacji zamieszczanych na oficjalnej stronie internetowej gminy. Zajmowano się analizą podziału kompetencyjnego poszczególnych pracowników i współpracowników referatu promocji.

Zwrócono się również do wójta z wnioskiem o zamówienie ekspertyzy dotyczącej trzech modeli finansowania inwestycji oświatowych, które planuje się budować w najbliższych dwóch latach w naszej gminie, tj. zespołów przedszkolno – szkolnych w Złotnikach oraz Golęczewie. Analiza ta będzie podstawą do wydania rekomendacji Radzie Gminy, co do wyboru sposobu finansowania tych inwestycji. Rozważane są trzy opcje: kredyt, partnerstwo publiczno – prywatne oraz dzierżawa budynku z wykupem.

Praktycznie zakończyła się kontrola remontów placówek oświatowych w 2015 r. Kontrola nie wykazała istotnych zaniedbań. Sformułowano zalecenia pokontrolne, które zostaną przekazane dyrektorom szkół.

Lista Publikacji Ogólnogminnych