Ratujmy małe firmy – odwróć płatność na zeszyt!

Jeden z mieszkańców naszej gminy zaproponował swojej fryzjerce, że za comiesięczne usługi zapłaci jej z góry za cały rok. Sens tej propozycji jest oczywisty i dla małej firmy może być kluczowy w jej przetrwaniu. Trzeba przecież opłacić koszty stałe: ZUS, czynsz, media, wypłata dla pracownika itp. Skąd na to wziąć skoro firma zamknięta. Nie da się przystrzyc włosów on-line.

Mamy zatem propozycję dla tych, którzy mogą – POMÓŻCIE MAŁYM FIRMOM. Jeśli możesz – zapłać z góry za towary i usługi, które odbierzesz w najbliższej przyszłości. To instytucja płacenia „na zeszyt”, ale w odwróconej formie. Nie kredytuje Cię firma, lecz Ty kredytujesz przedsiębiorcę.

Nie czekaj zatem na to, co zrobi gmina czy rząd. Jeśli masz stały etat i możliwości, to postaraj się pomóc. Przyszłość naszych przedsiębiorców jest w naszych rękach i portfelach!