[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Kwaśniewski i Miller: ograniczyć liczbę kadencji samorządowych

Autor:

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski i lider SLD Leszek Miller opowiedzieli się za ograniczeniem liczby kadencji władz samorządowych. Kwaśniewski uważa, że wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast powinni urzędować nie dłużej niż dwie sześcioletnie kadencje.

Więcej: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kwasniewski-i-Miller-ograniczyc-liczbe-kadencji-samorzadowych,wid,17031964,wiadomosc.html?ticaid=113cd8&_ticrsn=3

Lista Publikacji Ogólnogminnych