[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna – rozpoczęła działalność

Autor:

Pierwsze posiedzenie Komisji Społecznej obradowało w pełnym składzie osobowym. Głównym tematem było opiniowanie projektu budżetu na 2015 rok. Do projektu budżetu odnieśli się zaproszeni Goście, między innymi dyrektorzy szkół. Komisja, po merytorycznej dyskusji sformułowała następujące wnioski: zwiększenie wynagrodzeń dla pracowników administracji oraz obsługi, dofinansowanie wyjazdu Orkiestry Dętej w Chludowie do Chorwacji, zwiększenie o jeden etat obsługi administracyjnej filii w Szkole Podstawowej w Golęczewie. Ponadto komisja zaproponowała wsparcie finansowe dla Zespołu Tanecznego Chludowianie na koncert Jubileuszowy oraz dla Zespołu Półnutki w Biedrusku. Jako źródło finansowania Komisja wskazała rezerwę oświatową.

Podczas posiedzenia komisji wybrano także wiceprzewodniczącego Komisji, którym został radny Zbigniew Hącia. Przyjęto również plan pracy Komisji na 2015 rok, który dostępny jest na stronie: http://bip.suchylas.pl/uploads/bip/2984/KSP.pdf

Krzysztof Pilas
Przewodniczący Komisji Społecznej

Lista Publikacji Ogólnogminnych