[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (styczeń 2018)

Autor:

W styczniu Komisja nie obradowała. W lutym planujemy sformułować wnioski pokontrolne w odniesieniu do szkoły przy ul. Konwaliowej. Sprawa się jednak komplikuje, ponieważ wójt poinformował, że umowa na budowę szkoły z firmą MH INwest była konsultowana z RIO oraz, że umowa ta została już poddana jednej kompleksowej kontroli RIO jaka miała miejsce w Urzędzie Gminy. Niestety w urzędzie nie ma żadnych dokumentów świadczących o takiej kontroli.

Wobec dociekliwości Komisji wójt wyjaśnił, że „Inwestycja nie była kontrolowana jako inwestycja gminna, ponieważ budowa szkoły taką inwestycją nie była ”. Natomiast wójt potwierdził, że „ na żądanie RIO zostały przesłane dokumenty formalne i finansowe do kontroli”.

Lista Publikacji Ogólnogminnych