[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Stowarzyszenie dla Wyborczej o planach Prezydenta Poznania

Autor:

Michał Dziedzic, przedstawiciel stowarzyszenia wypowiedział się dla poznańskiego wydania Gazety Wyborczej w artykule dotyczącym perspektyw przyłączenia Suchego Lasu do Poznania.
Warto zaznaczyć, że Stowarzyszenie Mój Suchy Las jest całkowicie przeciwne rozwiązaniu proponowanemu przez Prezydenta Poznania, popiera natomiast decentralizację kompetencji oraz możliwość stanowienia o sobie przez mniejsze, lokalne wspólnoty samorządowe.

Treść artykułu TUTAJ. Więcej w Gazecie Wyborczej (nr z 25.02.2015 r.).
Artykuł również na portalu www.gazeta.pl

Lista Publikacji Ogólnogminnych