[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Komunalna i Ochrony Środowiska (lipiec 2018)

Autor:

Komisja spotkała się 5 lipca br. Radni wizytowali nową siedzibę gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i rozmawiali z prezesem J. Świerkowskim na temat działalności i planów spółki. Poruszono, między innymi temat zmian w harmonogramie wywozu odpadów zielonych, sprawę utrzymania zieleni na terenach gminnych, oczyszczania chodników, przycinania gałęzi zasłaniających znaki drogowe i utrudniających widoczność. Zwiedzali także pomieszczenia, w których będzie miała siedzibę stacja ratownictwa medycznego.

W drugiej części posiedzenia członkowie Komisji spotkali się z sołtysem Jelonka, i jednocześnie komendantem Straży Gminnej,  p.  Markiem Dłużewskim. Rozmowa dotyczyła spraw komunalnych sołectwa, a szczególnie problemów związanych z niedokończoną i opustoszałą inwestycją przy ul. Krótkiej.

Lista Publikacji Ogólnogminnych