[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja społeczna (maj 2016)

Autor:

W maju Komisja Społeczna spotykała się trzykrotnie. Pierwsze spotkanie odbyło się w Biedrusku. W spotkaniu wzięli udział Wójt Gminy Suchy Las – Grzegorz Wojtera, przedstawiciele Rady Rodziców, Zarząd Osiedla Biedrusko, Dyrektorzy Zespołu Szkół i Przedszkola oraz radni z Biedruska.

Na spotkanie Wójt przygotował warianty rozbudowy starego przedszkola oraz budowę budynku szkolno-przedszkolnego z zapleczem administracyjno-pedagogicznym. Dyskutanci wskazywali na szereg wad wszystkich przedstawionych przez Wójta propozycji. Podczas spotkania dominował pogląd, aby nowe przedszkole wybudować na działce 194 jako osobny obiekt. W głosowaniu komisja jednogłośnie poparła właśnie takie rozwiązanie.

Kolejne spotkania Komisji to wizytacja placówek oświatowych na terenie gminy. Komisja mogła zapoznać się z rekrutacją do szkół i przedszkoli. Pytano o sprawy remontowe oraz kadrę pedagogiczną i administracyjną.

Lista Publikacji Ogólnogminnych