[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (listopad/grudzień 2015)

Autor:

W ostatnich dwóch miesiącach 2016 roku komisja zajmowała się rozpatrywaniem dwóch skarg na działalność wójta. Jedną ze skarg komisja uznała za zasadną, natomiast drugą za bezzasadną. Komisja analizowała też informację wójta z realizacji budżetu za I półrocze.

Na zlecenie Rady Gminy przeprowadzono kontrolę problemową przedszkola w Chludowie w zakresie poprawności wykonania instalacji audio w placówce. Przeprowadzono wizję lokalną na terenie przedszkola oraz konsultacje z dyrektorem placówki, przedstawicielem Rady Rodziców oraz pracownikiem Urzędu Gminy. Kontrola zakończyła się wnioskiem upoważniającym wójta do zabezpieczenia środków celem zakupu, w porozumieniu z Radą Rodziców, sprzętu średniej klasy.

Komisja przyjęła też plan pracy na 2016 rok oraz rozpoczęto planową kontrolę w zakresie remontów placówek oświatowych w 2015 r. Skontrolowano też inwestycję drogową w Biedrusku – remont chodnika w ulicy 7 Pułku Strzelców Konnych.

Lista Publikacji Ogólnogminnych