[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (listopad 2017)

Autor:

Komisja Rewizyjna w miesiącu listopadzie zebrała się na dwa posiedzenia 7 i 27. Przedmiotem obrad 7 listopada był m.in. protokół pokontrolny kontroli szkoły przy ul. Konwaliowej. Kontrola tej dość kontrowersyjnej inwestycji trwa już prawie rok. Komisja wkrótce zakończy prace, formułując odpowiednie wnioski pokontrolne.

Na kolejnym posiedzeniu – 27 listopada Komisja zajęła się opiniowaniem budżetu Gminy na 2018 rok. Przyjęto dwa wnioski, z których jeden dotyczył nadmiernego deficyty. Zdaniem Komisji Rewizyjnej w planowym budżecie na przyszły rok jest on zdecydowanie za duży. Dodatkowo podczas tego posiedzenia komisja przyjęła plan pracy na następny rok.

Lista Publikacji Ogólnogminnych