[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (marzec 2016)

Autor:

Zgodnie z planem pracy, Komisja w marcu spotkała się z klubami sportowymi oraz innymi stowarzyszeniami, które korzystają z dofinansowania z budżetu Gminy. Na spotkaniu reprezentanci stowarzyszeń mówili nie tylko o sukcesach, ale i o sprawach, które według ich opinii, należałoby poprawić, aby stowarzyszenia mogły efektywniej funkcjonować. Kiedyś, na spotkaniu z przedstawicielami stowarzyszeń, przytoczyłem pogląd, że „miarą wielkości gminy jest, między innymi,  ilość działających stowarzyszeń i organizacji pozarządowych”. Wszystkie te organizacje skupiają wokół siebie dzieci i młodzież,  zagospodarowując ich wolny czas.

W imieniu Komisji Społecznej Rady Gminy Suchy Las, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim działaczom stowarzyszeń i wolontariuszom za kawał dobrej i bezinteresownej roboty. Jestem dumny z Waszej pracy!

Lista Publikacji Ogólnogminnych