[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Komunalna i Ochrony Środowiska (wrzesień 2018)

Autor:

We wrześniu Komisja obradowała dwukrotnie. Posiedzenie 12 września było poświęcone wnioskom do budżetu gminy na 2019 rok. Radni zgłosili 37 wniosków dotyczących między innymi budowy ulic i chodników, oświetlenia ulicznego, systemu monitoringu gminnego, budowy placów zabaw, utrzymania zieleni i sprzątania terenów publicznych. Kilka wniosków dotyczyło wykupu gruntów w celu budowy dróg dojazdowych  lub urządzenia terenów rekreacyjnych.

Podczas kolejnego posiedzenia 25 września członkowie Komisji ustalili swoje stanowisko  wobec  projektów uchwał na najbliższą sesję oraz propozycji Kodeksu reklamowego. Zdaniem radnych Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Suchy Las wymagał małej korekty. Zaproponowali, aby w okresie wiosenno-letnim zwiększyć częstotliwość opróżniania koszy na śmieci usytuowanych na terenach rekreacyjnych, sportowych i w parkach. Po przyjęciu tej poprawki wszystkie projekty uchwał zostały pozytywnie zaopiniowane.

Lista Publikacji Ogólnogminnych