Prezydent przesądził o losie sucholeskich gimnazjów!

Po wielu konsultacjach, po wielu dyskusjach, po rozpatrzeniu i omówieniu wielu stanowisk i po wczorajszej rozmowie z minister Zalewską i premier Szydło, zdecydowałem się podpisać zarówno ustawę o oświacie, jak i przepisy oświatowe – ogłosił dzisiaj, tj. 9 stycznia 2017 r. o godzinie 15.00 Prezydent RP Andrzej Duda. Decyzja ta będzie miała poważne konsekwencje dla naszej gminy. Zmuszeni będziemy zmienić granice obwodów szkolnych oraz osadzić w nich nową sieć szkół.

Jutro, tj. 10 stycznia 2017 r. o godzinie 12.00 swoje stanowisko w tej sprawie przedstawi przewodniczący Komisji Społecznej Rady Gminy Suchy Las – Krzysztof Pilas.