[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Nordic Walking w Zielątkowie

Autor:

W sobotę 26 października 2019 roku mieszkańcy naszej gminy mogli uczestniczyć w pierwszych, ale z pewnością nie ostatnich zawodach Nordic Walking w Zielątkowie. Rywalizację rozegrano na dwóch dystansach – 4 oraz 12 km. Wyborna pogoda, doskonała atmosfera i zacięta rywalizacja. Na starcie stawili się między innymi zastępca wójta Marcin Buliński, przewodnicząca Rady Gminy Anna Ankiewicz oraz radni Michał Przybylski i Tomasz Sztolcman. Była też p. Magdalena Przystałowska reprezentująca LGD Kraina Trzech Rzek oraz Józef Śpiewak prezes Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Suchym Lesie.

Po wyczerpującym marszu można było zregenerować się w świetlicy przy posiłku, o co zadbali organizatorzy z szefową Koła Gospodyń Wiejskich „Pieczona Pyra” w Zielątkowie p. Ewą Maciorowską.

Na całe przedsięwzięcie Koło Gospodyń Wiejskich – pomysłodawca i organizator pozyskało fundusze unijne w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja realizowana w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez LGD Kraina Trzech Rzek. Na uwagę zasługuje bardzo interesująca i z pomysłem zredagowana okolicznościowa publikacja o Zielątkowie. Znajdziemy tam zaznaczone i opisane trasy piesze, a także informacje o historii i niezwykle pięknej przyrodzie Zielątkowa.

2019_nordic

Reprezentacja Złotnik Osiedla. Alicja i Michał Przybylscy

Lista Publikacji Ogólnogminnych