[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Społeczna (wrzesień 2018)

Autor:

Podczas wrześniowego posiedzenia członkowie Komisji sformułowali 23 wnioski do przyszłorocznego budżetu gminy. Dotyczą one remontów i dodatkowego wyposażenia placówek oświatowych i kulturalnych, a także poprawy zagospodarowania terenów wokół nich.

Radni wskazywali także na potrzeby związane z prawidłowym utrzymaniem boisk oraz konieczność dofinansowania lokalnych stowarzyszeń i organizacji.

Lista Publikacji Ogólnogminnych