[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Wyrównywanie dróg gruntowych w Gminie Suchy Las

Autor:

Szanowni mieszkańcy gminy Suchy Las!

W kwietniu ma ruszyć akcja wyrównywania dróg gruntowych w naszej Gminie. Zadanie to, na zlecenie urzędu gminy, wykonywać będzie ZGK Sp. z o.o. W związku z powyższym, kto mieszka przy ulicy (drodze), która wymaga wyrównania i utwardzenia, prosimy o zgłaszanie bezpośrednio do wydziału komunalnego lub do nas na maila: zgłaszamproblem@gminarazem.pl

Wierzymy w solidność i rzetelność naszego urzędu, ale minimum zainteresowania z naszej strony na pewno nie zawadzi.

Kontakt do urzędu gminy:
Drogownictwo (1 stanowisko)
Kacper Tymek
k.tymek@suchylas.pl
tel. 61 8926-503

Sprawy komunalne (1 stanowisko)
Damian Torba
d.torba@suchylas.pl
tel. 61 8926-503

Kierownik referatu (1 stanowisko)
Justyna Radomska
j.radmoska@suchylas.pl
tel. 61 8926-262

Lista Publikacji Ogólnogminnych