[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Komisja Rewizyjna (październik 2017)

Autor:

W październiku komisja obradowała aż trzykrotnie: 3, 12 oraz 25 października br. na pierwszym posiedzeniu analizowano dokumenty dot. skargi na wójta w związku z zalewaniem nieruchomości przy ul. Kubackiego w Suchym Lesie. Niestety na posiedzenie nie stawił się wnoszący skargę. Przypomniano też dotychczasowe czynności w zakresie kontroli szkoły przy ul. Konwaliowej oraz omówiono wybór modelu finansowania szkoły jak również jej lokalizację i w ogóle celowość jej budowy w tamtym okresie.

Na kolejnym posiedzeniu przeprowadzono analizę wykonania budżetu za I półrocze 2016 r., a także zaplanowano czynności kontrolne w zakresie nadzoru właścicielskiego wójta nad spółką GCI oraz spółką LARG.

Na ostatnim posiedzeniu, w związku z kontrolą wójta w zakresie nadzoru właścicielskiego nad spółką GCI gościliśmy Zarząd spółki oraz wójta. Przyjęto też protokół pokontrolny wraz z załącznikami z kontroli szkoły przy ul. Konwaliowej. W listopadzie zostaną sformułowane wnioski pokontrolne.

Lista Publikacji Ogólnogminnych