Rusza budowa parkingu przy ulicy Truskawkowej i Jeżynowej!

30 października udzielono zamówienia na roboty budowlane związane z budową miejsc parkingowych przy ulicy Truskawkowej i Jeżynowej wraz z budową ul. Truskawkowej oraz pasem zieleni i oświetleniem. Nareszcie!!!

Termin wykonania zadania jest odległy – wynosi aż 14 miesięcy. Prace projektowe i uzgodnienia potrwają 8 miesięcy, co oznacza że budowa ul. Jeżynowej i parkingów przy osiedlu Poziomkowym rozpocznie się nie wcześniej jak w lipcu 2018 r., a zakończy w grudniu 2018. Przedtem jednak, tj. do końca stycznia 2018, powstaną dodatkowe miejsca postojowe wzdłuż ul. Truskawkowej na odcinku od ul. Jeżynowej do Szkółkarskiej.

Szczegóły: http://bip.suchylas.pl/przetarg/77/suchy-las-budowa-ulicy-jezynowej-wraz-z-miejscami-parkingowymi-oraz-pasem-zieleni-w-rejonie-ulic-truskawkowa-i-jezynowa-wraz-z-oswietleniem/

Lista Publikacji Suchy Las