[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Co z tym wysypiskiem?

Autor:

Stowarzyszenie Mój Suchy Las przypomina i zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizowane przez Wójta Gminy Suchy Las, które odbędzie się 11 sierpnia 2014 r. o godzinie 17.00 (poniedziałek) w sali Konferencyjnej Parku Wodnego Octopus (Suchy Las, ul. Szkolna 18).

Spotkanie organizowane jest, w związku z nasilającą się uciążliwością odorową oraz emisją hałasu, której źródłem jest składowisko odpadów m. Poznania zlokalizowane w Suchym Lesie przy ul. Meteorytowej 1.

Na zebranie zaproszeni zostali między innymi: przedstawiciele administracji publicznej oraz  spółki zarządzającej wysypiskiem.


 

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu informuje ponadto, że od 31 lipca 2014 r. został uruchomiony specjalny telefon interwencyjny +48 723 909 040, pod którym mieszkańcy mogą zgłaszać przez całą dobę swoje uwagi o hałasie i „zapachu”. Pracownik składowiska przyjmie zgłoszenie i w czasie możliwie najkrótszym, podjedzie na wskazany adres w celu weryfikacji uwag.

Lista Publikacji Suchy Las