Gminne place zabaw docenione przez portal Blisko Poznania

Portal Blisko Poznania przeprowadził ranking podpoznańskich placów zabaw. Miło mi donieść, że plac przy os. Poziomkowym, który zaprojektowałam w 2005 roku,  zajął trzecie miejsce. Na dziewiątym uplasował się teren przy stawie w Złotnikach Wsi. Od kilku lat oba obiekty są rozbudowywane i pięknieją. Na „Poziomkach” w zeszłym roku przybyła wysoka karuzela oraz kilka ławek. Posadzono także wysokie lipy. W czerwcu pojawi się nowa atrakcja – kurtyna wodna.  W Złotnikach naprawiane są zniszczenia spowodowane zeszłorocznym zalaniem. Przeczyszczono system drenarski i odtworzono skarpy stawu, które teraz czekają na nowe obsadzenia.