[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Michał Dziedzic o nagrodach dla sucholeskich uczniów

Autor:

26 czerwca był chyba jednym z najprzyjemniejszych dni dla sucholeskich dzieci i młodzieży. W tym dniu zakończył się rok szkolny w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Bogusławskiego oraz w Gimnazjum im. Jana Pawła II.

IMG_1026

IMG_1039

Uczniowie obu wymienionych szkół uzyskują corocznie bardzo dobre wyniki w testach, konkursach i olimpiadach, także tych wojewódzkich i krajowych. Sucholeskie Gimnazjum w kilku najważniejszych przedmiotach plasuje się na pierwszym miejscu w Wielkopolsce! Nie może zatem dziwić, że uroczystości zakończenia roku trwały długo. Dużo bowiem nagród i wyróżnień trzeba było wręczyć.

20150626_080427
Nie ulega wątpliwości, że dla wręczających był to jednak obowiązek bardzo miły, co mogę powiedzieć po sobie. Miałem bowiem przyjemność przekazać Nagrody Zarządu Osiedla Suchy Las, przyznawane za dobre wyniki w nauce, ale przede wszystkim za wyróżniającą postawę społeczną.

IMG_1314
Nagrodę pieniężną w wysokości 400 zł oraz dyplom otrzymała Anna Jasińska ze szkoły podstawowej. Taką samą nagrodą Zarząd Osiedla wyróżnił również Alicję Helfojer, uczennicę sucholeskiego gimnazjum.

Przy okazji serdeczne podziękowania kieruję do dyrektorów obu placówek, p. Beaty Radomskiej i p. Jarosława Krajewskiego. Za współpracę dziękuję również Wójtowi Gminy, a także kierownictwu i pracownikom Referatu Oświaty i Sportu Urzędu Gminy.

IMG_1058

Zdjęcia dzięki uprzejmości Macieja Szebiotko (Super-Foto, Poznań, ul. Kościelna 24, www.super-foto.eu).

Lista Publikacji Suchy Las