[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Wybory do Zarządu Osiedla Suchy Las

Autor:

Z ramienia inicjatywy Gmina Razem w zarządzie osiedla Suchy Las zasiedli
Krzysztof Pilas, Tomasz Bekas oraz przewodniczący Michał Dziedzic.

Życzymy skutecznej pracy na rzecz mieszkańców osiedla Suchy Las!

11168496_805872109488811_7652879375717201534_n

Lista Publikacji Suchy Las