[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Co będzie na placu przy ul. Promienistej w Suchym Lesie?

Autor:

Wielu mieszkańców zadaje pytanie o to, co powstanie na ogrodzonym placu przy ul. Promienistej i Borówkowej w Suchym Lesie. Obszar ten, jako zdegradowany, został objęty gminnym programem rewitalizacji. (Szczegóły dotyczące rewitalizacji na http://rewitalizacja.suchylas.pl/ ).

REWITALIZACJA - MAPA
Uznano, że najlepszym sposobem zagospodarowania tej przestrzeni jest urządzenie niewielkiego parku – miejsca aktywności sportowej i wypoczynku. Na jego ostateczny kształt mogą mieć wpływ mieszkańcy. Wystarczy do jutra (22 czerwca 2017 r.) złożyć wnioski w tej sprawie. Można przesyłać je przez formularz kontaktowy http://rewitalizacja.suchylas.pl/kontakt/ lub dostarczyć do siedziby OPS przy ul. W. Bogusławskiego 17 w Suchym Lesie.

FOT 2

FOT 1

Lista Publikacji Suchy Las