[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Jesienne porządki na placu zabaw przy ul. Poziomkowej

Autor:

Z radością obserwowałam ostatnie poczynania pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Suchym Lesie, a mianowicie porządki, jakie robiono na placu zabaw przy ul. Poziomkowej. Po mojej telefonicznej interwencji usunięto jeżyny przerastające przez płot na główną alejkę i nieco odchwaszczono okolice górki saneczkowej. Natomiast po zamieszczeniu na portalu stowarzyszenia artykułu http://www.gminarazem.pl/plac-zabaw-w-suchym-lesie-przy-ulicy-poziomkowej/, odchwaszczono piaszczystą nawierzchnię placu zabaw, przycięto niektóre krzewy, a także wykoszono chwasty i wysoką trawę wzdłuż płotu. Prace te zlecił Urząd Gminy.
porzadki_1
Fot. A. Targońska, 29 września 2014r.

Jak widać na tym drobnym przykładzie, idea i sens istnienia Stowarzyszenia Mój Suchy Las przekładają się na rzeczywistość. Jako stowarzyszenie odnotowaliśmy sukces: pozytywną reakcję władzy na nasz postulat.

Lista Publikacji Suchy Las